Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

My też chcemy świetnie jeździć na łyżwach!

Opublikowano: czwartek, 20, grudzień 2018 12:21


     10 grudnia 2018 r., uczniowie Jagiełły rozpoczęli sezon zimowy. W ramach działalności szkolnego klubu turystycznego Chodak pani Anna Kosmowska zorganizowała wyjazd rekreacyjno – sportowy.  Śmiałkowie z klas pierwszych wybrali się na lodowisko ,,Icemania” przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Lublinie. Po trzech miesiącach nauki mieli okazję odpocząć i spróbować swoich sił w sportach zimowych.


      Po godzinnej podróży wesoła i rozśpiewana grupa entuzjastów sportów zimowych dotarła na miejsce, wypożyczyła łyżwy i już po chwili pod czujnym okiem pań: Anny Patejuk i Anny Kosmowskiej oraz pana Mirosława Patejuka  ślizgała się po lodzie. Na szczęście obyło się bez poważniejszych upadków. Czas upłynął łyżwiarzom bardzo szybko na wspaniałej zabawie i robieniu pamiątkowych zdjęć. Do Krasnegostawu cała grupa wracała w szampańskich nastrojach.
     Uczniowie klas pierwszych marzą już o kolejnym wyjeździe!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie