Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Sukces Jagiellończyka w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” 2019

    Filip Tarajko, uczeń klasy IIa  kolejny raz otrzymał wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY. Opiekunem uzdolnionego matematycznie ucznia  jest pani Katarzyna Nowacka.

Konkursy Biologiczne

     7 czerwca 2019 r. odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego „Powtórka przed maturą”. Konkurs organizowany był przez III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie przy współpracy UMCS w Lublinie. W eliminacjach wojewódzkich szkołę reprezentowała Julia Skóra, uczennica klasy IIB. Nasza reprezentantka znalazła się wśród najlepszych, otrzymując wyróżnienie i nagrodę rzeczową.  Przewodnicząca Jury  gratulowała uczniom dobrego przygotowania się do konkursu i uzyskania wysokiej punktacji za test. Uczestnicy,  oprócz zmagań z trudnymi zadaniami maturalnymi, uczestniczyli w warsztatach o tematyce zoologicznej i w wykładzie „Przyroda matką inspiracji”, zaś ich opiekunowie mieli możliwość wysłuchania  interesującego wykładu, wygłoszonego przez p. Małgorzatę Wrzesień.

Czytaj więcej...

I LO na warsztatach EuroWeek

     Tegoroczną edycję warsztatów EuroWeek rozpoczęliśmy 2 czerwca 2019 r. w Lądku-Zdroju. Zajęcia w „Szkole Liderów” prowadzili studenci i pracownicy naukowi, którzy przybyli do Polski z odległych miejsc naszego globu. Język angielski spajał naszą komunikację z wolontariuszami z Indonezji, Myanmaru (Birmy), Wietnamu, Chin , a także z Kanady, Kolumbii, Meksyku i Argentyny. Dni spędzone na Euroweeku wypełnione były od rana do późnych godzin wieczornych edukacją, emocjami i zabawą. W gronie młodzieży z Żagania, Kędzierzyna-Koźla i Kołobrzegu poruszaliśmy w różnorodnych debatach niezwykle poważne tematy. Projekt opierał się także na ćwiczeniu publicznych wystąpień poprzez takie formy jak: teatr, śpiew, praca konferansjera itp.

Czytaj więcej...

Mecz o Puchar Dyrektora Szkoły 2019

     21 maja 2019 roku na stadionie miejskim, już po raz XII został rozegrany mecz piłki nożnej  O Puchar Dyrektora Szkoły między klasami pierwszymi a drugimi. Mecz zakończył się remisem 2:2. Walka była zacięta do samego końca, ponieważ o wygraną walczono poprzez rzuty karne! Niekwestionowane  zwycięstwo przypadło piłkarzom z klas drugich. Mecz ze znawstwem sędziował tegoroczny absolwent z klasy III C – Igor Pawlak.
   Puchar zdobyła drużyna klas II, ale tradycyjnie wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni.     
     Organizatorem meczu był pan Mirosław Patejuk.

Gratulujemy!

Czytaj więcej...

Jagiellończycy na podium w konkursie: „Polesie - kraina moczarów i lasów"

     Uczniowie klasy IB: Radosław Poszytek, Jakub Włodarczyk i Dawid Domański wraz z opiekunem, p. Karoliną Koman- Wardą, reprezentowali szkołę w III seminarium "Eko-problemy małe i duże", organizowanym przez Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych Ośrodek Zamiejscowy w Chełmie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatów chełmskiego, krasnostawskiego, włodawskiego i miasta Chełm. Wiodącym tematem tegorocznego seminarium  było zagadnienie: „Polesie - kraina moczarów i lasów". Pod tym tytułem odbył się również konkurs na najciekawszy audiowizualny referat. Pracę multimedialną opracowaną pod kierunkiem p. Elżbiety Kargul przedstawili zebranym: Jakub Włodarczyk  i Radosław Poszytek, zajmując III miejsce w konkursie!

Czytaj więcej...

Noc Muzeów 2019

     W sobotę, 18 maja 2019 r. uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły pod opieką p. Marcina Wilkołazkiego  kolejny raz włączyli się w pomoc przy realizacji europejskiej akcji "Noc Muzeów". Młodzież pomagała w opiece nad muzealnymi eksponatami, znajdującymi się na wystawach oraz w kierowaniu ruchem zwiedzających. Ponadto licealiści wspólnie z uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 przeprowadzili quiz historyczny z zakresu dziejów Polski i Krasnegostawu, w którym można było wygrać atrakcyjne nagrody.
     Tegoroczna krasnostawska "Noc Muzeów" zgromadziła prawie 350 osób, a ten wyjątkowy czas poza zwiedzaniem wystaw upłynął w klimatach retro-poetyckich za sprawą akustycznego koncertu Łukasza Jemioły, znanego lubelskiego wokalisty i gitarzysty. Artysta oprócz swoich autorskich utworów wykonał piosenki Marka Grechuty.

Czytaj więcej...

„ Złotka z Jagiełły”

    22 maja 2019 roku na hali MOSiR odbyły się eliminacje powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Arleta Kowalczyk, Alicja Chwała, drużynę chłopców reprezentowali: Krzysztof  Płatek , Łukasz Pietrasiak i Oskar Kisielewicz. Opiekę nad sportowcami sprawował p. Mirosław Patejuk. Dziewczęta zajęły I miejsce, wygrywając z drużyną II LO 2:0. Chłopcy uplasowali się na trzeciej pozycji.

Gratulujemy!

Zakończenie ogólnopolskiego programu NHEF

    22 maja 2019 r. uczniowie  I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły  udali się do krasnostawskiego kina „Morskie oko” na projekcję  filmu pt. ,, Ostatnia rodzina”w reżyserii Jana Pawła Matuszyńskiego. Seans był podsumowaniem tegorocznej przygody naszych uczniów z programem ,,Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej", którego koordynatorem była p. Ewa Magdziarz.  
   Film Jana P. Matuszyńskiego opowiada o znanym i cenionym polskim malarzu, Zdzisławie Beksińskim i jego rodzinie. Akcja filmu zaczyna się w 1977 roku, gdy Tomasz Beksiński (syn artysty) wprowadza się do swojego mieszkania, niedaleko swoich rodziców. Film koncentruje się na warszawskim okresie życia rodziny Beksińskich. Historia życia malarza kończy się w nieoczekiwany dla widzów sposób...  
    Nasi uczniowie są bardzo zadowoleni z udziału w projekcie NHEF i już teraz planują zapisać się na listę uczestników w przyszłym roku szkolnym!

                                                                 Kinga Konofał, kl. II B

Turniej motoryzacyjny 2019.

    29 kwietnia 2019 r. na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krasnymstawie odbyły się Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. W zawodach wzięło udział pięć zespołów ze szkół powiatu krasnostawskiego. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Paweł Chwałek, Daniel Ciepłowski, Hubert Sowa.
Uczestnicy zmagali się w trzech konkurencjach:
- test wiedzy z przepisów ruchu drogowego i znajomości historii motoryzacji,
- udzielanie pierwszej pomocy medycznej w sytuacjach drogowych,
- zadania praktyczne na placu manewrowym.
    Nasi uczniowie zajęli zaszczytne trzecie miejsce! Opieką merytoryczną objął uczniów p. Mirosław Patejuk.

Czytaj więcej...

Warsztaty na Wydziale Anglistyki UMCS

     Klasy Ia i IIa wraz z opiekunami: p. Moniką Kwiecień, p. Ewą Przybyszewską i p. Tamarą Koterwas wybrały się na naukową wycieczkę do Lublina.
    Odwiedziliśmy Wydział Anglistyki na UMCS, gdzie odbyły się warsztaty prowadzone w języku angielskim. Podzielono nas na grupy, w których pracowaliśmy i rywalizowaliśmy ze sobą m.in. w kalamburach. Uczyliśmy się też przysłów angielskich, poznając ich znaczenie i pochodzenie. Zajęcia prowadzone były w znakomitej atmosferze, uczyliśmy się poprzez zabawę i humor.

Czytaj więcej...

Jagiellończycy w europejskim projekcie: „Read me” (Przeczytaj mnie)

 


     „Read me”  - to nazwa kolejnego projektu europejskiego, w którym dzięki współpracy z zamojskim stowarzyszeniem Heureka Generator uczestniczyło dwoje naszych pierwszoklasistów: Martyna Wach z klasy I c i Dominik Łusiak z klasy Ib.  Wymiana odbywała się w dniach 25.03 – 02.04 2019 r. w Zwierzyńcu. Celem projektu była walka z uprzedzeniami i stereotypami  fukcjonującymi w naszym najbliższym otoczeniu.  
    Tym razem (podczas wymiany) została zastosowana metoda edukacji pozaformalnej o nazwie ‘HUMAN LIBRARY’. W trakcie projektu przygotowano i przeprowadzono event lokalny - zamiast książek można było „wypożyczyć” osobę, która może być narażona na stereotypowe postrzeganie przez innych. Taka osoba jest „żywą książką”, którą możemy przeczytać, a przez to otrzymać informacje „z pierwszej ręki”, które pozwolą nam budować własną opinię.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

 1. ZAPROSZENIE
 2. Dzień Otwartych Drzwi 2019
 3. „Laury multimedialne” dla Jagiellończyków
 4. Spektakularne potyczki Jagiellończyków z demografią i statystyką – rozwiązania do zadań.
 5. Wojewódzkie zwycięstwo Jagiellończyków!
 6. Damian Ćwikła - Laureatem Nagrody im. Jana i Heleny Stefańczyków - Steftleben w roku szkolnym 2018/2019
 7. POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW 2019
 8. Jagiellończycy w ogólnopolskim programie „Dzień Przedsiębiorczości”
 9. Wielkie Święto Języka Polskiego w Jagielle - VII Wojewódzki Konkurs Poprawności Językowej rozstrzygnięty!
 10. „Spotkanie z Doktorem Marchewką”
 11. Doceniona praca uczniów Jagiełły
 12. Udział Jagiellończyków w Zamojskich Dniach Frankofonii
 13. Finały Olimpiady AGH
 14. DZIEWCZĘTA Z ILO ZDOBYWAJĄ PIŁKARSKI PUCHAR!
 15. Nasz udział w Seminarium Dzieje złotego
 16. Jagiellończycy czytają powieści Tolkiena
 17. Rewelacyjny XXXVII Festiwal Piosenki Międzynarodowej Jagiełło 2019!!!
 18. Wyjątkowe spotkanie z krasnostawskim pasjonatem – regionalistą, doktorem Leszkiem Janeczkiem
 19. Spotkanie z żołnierzami z 12 Brygady Zmechanizowanej ze Szczecina
 20. Jubileuszowy wykład prof. Mariusza Dubaja, absolwenta I LO
 21. Lekcja samorządności - wizyta studyjna w Lublinie MRM
 22. KOSZYKARSKIE ZWYCIĘSTWO ZAWODNICZEK Z JAGIEŁŁY
 23. Jagiellończycy w okręgowym etapie Olimpiady Przedsiębiorczości
 24. ,,Kapeluszowy miszmasz”
 25. Dzień Kobiet w Internacie
 26. Programowanie, robotyka, gry, prelekcje, nauka i kariera w branży IT, czyli Check IT 2019
 27. Upowszechnienie projektu „Talk, talk”
 28. Jagiełło nagradza Gimnazjalistów i Ósmoklasistów!
 29. DZIEŃ PATRONA SZKOŁY 2019
 30. W świecie poezji Ks. Jana Twardowskiego
 31. „Wydruk mózgu” przepustką do etapu rejonowego Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „InfoSukces”!
 32. Gala Przedsiębiorczości 2019
 33. Stypendysta z Jagiełły
 34. ZAPROSZENIE
 35. Wykłady zdalne z informatyki w naszej szkole
 36. ZAPROSZENIE
 37. Prawniczy sukces uczennicy Jagiełły!
 38. Debata oxfordzka w Jagielle
 39. Jagiellończycy współorganizują XLV Olimpiadę Geograficzną dla Lubelszczyzny
 40. NASZE PINGPONGISTKI BLISKO WOJEWÓDZKIEGO PODIUM
 41. Walka o Diamentowe Indeksy
 42. Mamy talent… - w gościnie u Czarniecczyków
 43. #KOMÓRKOMANIA w I LO w Krasnymstawie
 44. Głosujmy!!!
 45. Notatki z posiedzenia Młodzieżowej Rady Miasta
 46. Zdobyliśmy tytuł „Najaktywniejsza Szkoła w Dniu przedsiębiorczości 2018”!
 47. „W kręgu różnych mitologii” – wykłady prowadzone przez studentów KUL
 48. Wyjazdowa lekcja wychowania fizycznego – narty w Bobliwie
 49. Jagiellończycy w II etapie Olimpiady Przedsiębiorczości
 50. Warsztaty z doradztwa zawodowego
 51. Kolejny sukces humanisty z Jagiełły!
 52. OGŁOSZENIE
 53. FILIP W MATEMATYCZNYM FINALE!
 54. Jagiełło pomaga!!!
 55. SPOTKANIE Z WYKŁADOWCĄ POLITECHNIKI LUBELSKIEJ!
 56. Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
 57. „Krasnostawskie, jakie cudne…” – gala wręczenia nagród w I LO w Krasnymstawie
 58. STUDNIÓWKA 2019
 59. ACH… CO TO BYŁ ZA BAL!!!
 60. I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie wśród najlepszych szkół w Polsce!
 61. Historyczne podium dla Adriana!
 62. Otwarta droga do sukcesów
 63. Karolina Stasak laureatką konkursu wojewódzkiego!
 64. KULTURA NA WIDOKU
 65. Jarmark bożonarodzeniowy 2018
 66. „Dziś wszystkim z nas Bóg narodzi się” – wigilia w Internacie
 67. Jagiellończycy rozpoczęli sezon łyżwiarski – część druga.
 68. Kolejna odsłona projektu NHEF - "Wszystko, co kocham"
 69. My też chcemy świetnie jeździć na łyżwach!
 70. Światowy Dzień AIDS
 71. Mikołajki w Jagielle
 72. Katarzyna Dudek stypendystką Prezesa Rady Ministrów!
 73. Wieczór wróżb andrzejkowych w Internacie.
 74. Uczennica I LO półfinalistką konkursu "Discover Canada 2019"
 75. Lekcja wiedzy o społeczeństwie… w Sądzie Okręgowym w Zamościu
 76. Mikołaj z Jagiełły na oddziale dziecięcym krasnostawskiego szpitala
 77. ‘Flowers, Bees and other Taboos in SexEd’ – kolejny udział Jagiellończyków w programie Erasmus+
 78. Film ,,Powidoki” w ramach projektu NHEF
 79. Lekcja patriotyzmu w Muzeum Regionalnym w Krasnymstawie
 80. Humaniści z Jagiełły poszerzają swoją wiedzę z zakresu Konstytucji RP
 81. Mistrzostwo powiatu i awans do województwa w zawodach pływackich!!!
 82. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości… w Jagielle!
 83. Warszawa w 100 – lecie niepodległości!
 84. Jagiełło gra w szachy!
 85. Rozprawa sądowa w Jagielle
 86. Turniej badmintona w Zamościu
 87. 100 lat Niepodległej!
 88. ,,Przychodzimy, odchodzimy…”
 89. Czyta na medal!
 90. Bohaterom – w stulecie odzyskania niepodległości…
 91. Nietypowa lekcja w ramach projektu: „Let me tell you a story”
 92. List Ministra Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego
 93. POETYCKA LEKCJA PATRIOTYZMU W PRZEDEDNIU ROCZNICY STULECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
 94. "Kannst du kreativ schreiben?"
 95. Udział Jagiellończyków w projekcie: NOWE HORYZONTY EDUKACJI FILMOWEJ.
 96. Międzyszkolne kółko matematyczne
 97. Ogólnopolski sukces uczennicy I LO!!!
 98. By czas nie zaćmił i niepamięć…
 99. Jagiellończycy dla „Niepodległej”
 100. Spotkanie z prawnikiem
 101. Chłopcy z I LO mistrzami powiatu w badmintonie!
 102. Dzień Nauczyciela w Internacie
 103. Poetyckie spotkanie z historią
 104. Ogólnopolski Dzień Planowania Kariery
 105. Integracja przy pieczonym ziemniaku
 106. Międzyszkolne kółko matematyczne
 107. „Na skrzydłach orłów”
 108. NASI STYPENDYŚCI 2018
 109. Nauczycielskie laury
 110. Dziękujemy, jak każdego roku…
 111. Dzień Chłopaka w Internacie.
 112. Podziękowania od wolontariusza z AIESEC.
 113. Udana inauguracja sportowego roku szkolnego 2018/2019
 114. Uczennica I LO na Gali IT Szkoły NASK w Warszawie
 115. Zajęcia terenowe z geografii w I LO
 116. Spotkania z Wolontariuszami AIESEC
 117. Otrzęsiny w Jagielle
 118. Salon Maturzystów 2018
 119. XXXIV PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW NA JASNĄ GÓRĘ
 120. Otrzęsiny w Internacie!
 121. W trosce o bezpieczne grzybobranie!
 122. „Kilka słów o mesjanizmie polskim” – lekcja w Muzeum Regionalnym
 123. Spływy kajakowe 2018
 124. Nie jesteś sam… O kursie szkoleniowym „Let it be, 2 Shared Wisdom”
 125. „Jedzie, jedzie straż ogniowa”, czyli ćwiczenia ewakuacyjne w Internacie.
 126. ,, Aktywne mimo wszystko” - spotkanie z Amazonkami
 127. Finał projektu medycznego „Misja MED.”
 128. NARODOWE CZYTANIE 2018
 129. Projekt ‘Let’s debate’ realizowany w naszej szkole
 130. „Ach jak przyjemnie kołysać się wśród fal…”
 131. Inauguracja roku szkolnego 2018/2019 w I LO
 132. OGŁOSZENIE
 133. Dziewczęce zmagania z piłką nożną na Węgrzech, czyli Erasmus na sportowo!
 134. Wyjazd do Brukseli nagrodą dla uczennicy Jagiełły!
 135. Katarzyna Dudek - szkolnym Mistrzem Języka Angielskiego!
 136. Wolontariusze z programu Euroweek… w naszej szkole!
 137. Zakończenie roku szkolnego 2017/2018
 138. Mecz o Puchar Dyrektora Szkoły
 139. Laureatki Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej!
 140. MUSICAL W JAGIELLE, CZYLI WSCHODZĄCA GWIAZDA
 141. UCZENNICA JAGIEŁŁY NA WARSZTATACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ KUL
 142. Zapraszamy do głosowania!
 143. Wizyta studyjna w Warszawie
 144. Konkurs biologiczny, czyli „Powtórka przed maturą”
 145. „ Jak nie czytam, jak czytam!”
 146. Eurobiegi 2018
 147. KAJAKI 2018
 148. Sukces Jagiellończyka w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym – „Kangur”!!!
 149. Nie spal się na starcie w dorosłość!
 150. Jagiellończycy kolejny raz na podium Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego!!!
 151. Przedsmak wakacyjnych przygód, czyli wycieczka do „Wodnego Dołu”.
 152. Spotkanie z prawnikiem
 153. Bieszczadzkie anioły z Jagiełły, czyli szkolna wycieczka drugoklasistów
 154. Sukces naszego ucznia w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym!!!
 155. Co mi jeszcze z tych lat dawnych się marzy ? - Zjazd Absolwentów (1974-1978)
 156. Webinarium SGH w I LO
 157. Poznaj swój potencjał!!!
 158. Udział Jagiellończyków w krasnostawskiej „Nocy Muzeów”
 159. Izabela Pastuszak zwyciężczynią Konkursu Multimedialnego dla Burs i Internatów Województwa Lubelskiego !
 160. „Praktyk Biznesu”, czyli jak prowadzić własną firmę.
 161. Plażowe zwycięstwo siatkarek i siatkarzy!
 162. Podstępne WZW!
 163. Instrukcja logowania
 164. Instrukcja logowania do systemu rekrutacji
 165. Szkoła Biznesu w Jagielle!
 166. Matematyka dla ciekawych świata
 167. Film promocyjny
 168. Znamię! Znam je?
 169. Nasi biegacze nie zawodzą
 170. Pożegnanie absolwentów w Internacie.
 171. ZAPROSZENIE
 172. Ostatnie spotkanie z „Misją MED”
 173. Dzień Przedsiębiorczości początkiem kariery zawodowej naszych uczniów
 174. Pożegnanie Absolwentów Anno Domini 2018
 175. Dzień Otwartych Drzwi 2018
 176. Doświadczenie czy młodość? Turniej Piłki Koszykowej i Siatkowej z udziałem uczniów liceum i absolwentów szkoły.
 177. Jagiellończycy – zwycięzcami w VII Lubelskim Konkursie Statystyczno-Demograficznym SIGMA Kwadrat
 178. Ciekawostki ekonomiczne – spotkanie z absolwentem I LO
 179. Doposażenie bazy dydaktycznej szkół ogólnokształcących, dla których Powiat Krasnostawski jest organem prowadzącym
 180. Kolejny humanistyczny sukces Jagiellończyka!
 181. Jagiellończycy zwycięzcami w Konkursie Motoryzacyjnym!
 182. Weronika Mróz laureatką Ogólnopolskiego Konkurs Matematyczno-Informatycznego "Zobaczyć Matematykę".
 183. Wojewódzkie mistrzynie poprawności językowej z Jagiełły
 184. Indeks dla utalentowanej Ilony!!!
 185. Nasz udział w Dniu Otwartym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
 186. OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW I LO Z ZAKRESU OBRONY CYWILNEJ I POŻARNICTWA
 187. VI Wojewódzki Konkurs Poprawności Językowej rozstrzygnięty!
 188. Uczennica z Jagiełły Mistrzem Ortografii Francuskiej
 189. Maturzyści z III a zwycięzcami Ogólnopolskiego Konkursu Multimedialnego!
 190. Projekt Erasmus + na Węgrzech
 191. Finalista etapu centralnego Olimpiady Wiedzy Historycznej z „ Jagiełły”!
 192. Powiatowy Konkurs „Wielkie Odkrycia Geograficzne”
 193. ZAPROSZENIE NA ZJAZD ABSOLWENTÓW – MATURA 1978
 194. Indeks Politechniki Warszawskiej kolejny raz dla ucznia I LO im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie!
 195. Recytujemy z sukcesami !!!
 196. Izabela Stasiuk zdobywczynią indeksu na Administrację!
 197. Przyszli Prawnicy z „ Jagiełły” zdobywają najwyższe laury na KUL-u! Paulina Ciechańska zdobywczynią indeksu na Prawo!
 198. XXXVI Festiwal Piosenki Międzynarodowej „Jagiełło 2018”
 199. W świat bajki z profesorem Romanem Doktórem
 200. Uczmy się dawać ludziom miłość!
 201. Bądź dobrym kierowcą!
 202. "It's good to be folk!" – niecodzienna lekcja języka angielskiego
 203. „Lubelskie ślady Centralnego Okręgu Przemysłowego” – nasz udział w sesji naukowej
 204. Jesteśmy w finale Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obronnej i Ochrony Ludności
 205. Gala Przedsiębiorczości 2018
 206. Niezawodni sportowcy z Jagiełły
 207. Najpiękniejsze są polskie dziewczyny…. i nasze w Internacie !
 208. SOBOTA W WARSZAWIE - UCZNIOWIE JAGIEŁŁY NA SGH I W MUZEUM NARODOWYM!
 209. Dzień Patrona 2018!
 210. Uczymy się programowania od najlepszych - Konferencja „Check IT”!
 211. Zwyciężamy, bo czytamy!
 212. Siatkarskie Sreberka z I LO!
 213. Kolejny projekt Erasmus +
 214. Uniwersytecka lekcja w Jagielle - spotkanie z poezją Herberta
 215. „Leczymy Oskara” – warsztaty stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym
 216. Walentynki w Internacie
 217. Adam Ogonowski w etapie okręgowym XLI Olimpiady Języka Francuskiego
 218. Niepokonani siatkarze z Jagiełły!
 219. Drodzy Gimnazjaliści!
 220. Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjum
 221. Poezja księdza Jana Twardowskiego wciąż żywa…
 222. Powiatowy Konkurs Biologiczny dla uczniów gimnazjum
 223. Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej dla uczniów gimnazjum
 224. Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów gimnazjum
 225. Zwycięstwo siatkarek Jagiełły!
 226. Sporty zimowe w „ Jagielle”
 227. I Liceum w okręgowym etapie XLIV Olimpiady Geograficznej
 228. KURS PIERWSZEJ POMOCY
 229. Spotkanie profilaktyczne w Internacie
 230. Kolejny sukces humanistów z Jagiełły!
 231. Jedziemy do Golubia - Dobrzynia po laur historyczny!
 232. KURS SAMOOBRONY W I LO
 233. ZAPROSZENIE
 234. ZAPROSZENIE
 235. Półmetek 2018
 236. Młodzieżowa Rada Miasta Krasnystaw
 237. Warsztaty językowe z Kołem Naukowym Anglistów UMCS
 238. Olimpijka z I LO!
 239. Wyjazd na Uniwersytet Medyczny
 240. JEGO UŚMIECH - NASZYM UŚMIECHEM, czyli Szlachetna Paczka 2017.
 241. Bal karnawałowy w Internacie
 242. „Fortuna kołem się toczy, prosimy o aplauz!” Jagiellończycy wśród publiczności znanego teleturnieju!
 243. Studniówka 2018!
 244. „Habt ihr den Weihnachtsmann gesehen?“ – Czy widzieliście Świętego Mikołaja?
 245. Pracownia na miarę XXI wieku!
 246. „Krasnostawskie, jakie cudne…”
 247. VI Konkurs Poprawności Językowej
 248. Wieczór wigilijny w Internacie
 249. Nasz udział w projekcie: „Misja MED: odkrywaM, rozumiEm, Doświadczam” – ciąg dalszy
 250. Nasz udział w projekcie: „Misja MED: odkrywaM, rozumiEm, Doświadczam”
 251. ZAPROSZENIE
 252. Jasełka 2017
 253. CONCOURS DE LA CONNAISSANCE DE LA FRANCE
 254. Z wizytą w grodzie Kraka
 255. OBWIESZCZENIE
 256. Radzimy sobie ze stresem...
 257. Cyberprzemoc i zagrożenia w sieci – spotkanie z policjantami w Internacie
 258. Prace olimpijskie uczennic I LO wysoko ocenione przez Komitet Okręgowy XLIV Olimpiady Geograficznej
 259. Lubelskie wspiera uzdolnionych
 260. II (regionalny) etap XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg” – rozstrzygnięty!
 261. Sukces ucznia klasy matematycznej na Olimpiadzie Języka Francuskiego!
 262. Licealiści uczą się przedsiębiorczości na Litwie
 263. Agata Kneć - mistrzynią polskiej ortografii
 264. Wróżby andrzejkowe w internacie
 265. Jagiellończyk w gronie najlepszych na olimpiadzie!
 266. Konkurs „Krasnostawskie, jakie cudne…” rozstrzygnięty!
 267. Warsztaty psychologiczne
 268. W świecie inżynierii materiałowej
 269. Debiutanci w wielkim stylu!
 270. Nowy Prezes Stowarzyszenia Absolwentów!
 271. Geografia bez tajemnic
 272. I Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie Stacją Kultury!
 273. Spotkanie profilaktyczne w Internacie
 274. Warszawa da się lubić…
 275. Kolorowe poduchy
 276. Kolejna odsłona prawnicza!
 277. W Internacie o przemijaniu…
 278. Uczennica I LO , Paulina Kostrzanowska, stypendystką Prezesa Rady Ministrów
 279. JAGIELLOŃCZYCY MISTRZAMI POWIATU!
 280. Najpiękniejsze okładki „Wesela” Wyspiańskiego
 281. Odeszli, ale żyją w naszej pamięci ...
 282. UWAGA!
 283. Prawdziwe oblicze inżynierii materiałowej – spotkanie z pracownikiem naukowym Politechniki Lubelskiej
 284. „Koncert dla Niepodległej”
 285. II Turniej Szachowy o Puchar Jagiełły
 286. Regulamin powiatowego konkursu wiedzy o Unii Europejskiej dla uczniów klas gimnazjalnych
 287. Regulamin powiatowego konkursu biologicznego dla uczniów klas gimnazjalnych
 288. Regulamin powiatowego konkursu matematycznego dla uczniów klas gimnazjalnych
 289. Powiatowe konkursy przedmiotowe dla uczniów szkół gimnazjalnych
 290. REGULAMIN POWIATOWEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS GIMNAZJALNYCH POWIATU KRASNOSTAWSKIEGO
 291. 1
 292. Jesienny rajd uczniów z II B
 293. Klasa IIIC rozpoczyna sezon zimowy
 294. IT-Szkoła
 295. „Upoluj swoją książkę”
 296. Program Erasmus +
 297. W - f na kajakach!
 298. Stacje Kultury
 299. Wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2017 / 2018
 300. Wychowankowie Internatu na wystawie fotografii ,, Wodny Dół”
   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie