Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Salon Maturzystów 2018

Opublikowano: poniedziałek, 08, październik 2018 07:48


    

    W czwartek 27 września 2018 roku młodzież z klas trzecich I Liceum Ogólnokształcącego miała szansę uczestniczyć w XXVIII. już edycji Salonu Maturzystów.
    Jest to cykliczna impreza naukowa, szansa na spotkanie z przedstawicielami uczelni wyższych. W tym roku stawiło się wielu przedstawicieli publicznych i prywatnych uczelni wyższych, zarówno z województwa lubelskiego, jak i spoza regionu. Obecnością zaszczycili nawet studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego w |Krakowie. Do naszej dyspozycji był także doradca zawodowy, który służył radą w sprawie studiów w Anglii.


     Dzięki przedstawicielom uniwersytetów mogliśmy porozmawiać na temat tego, jakie przedmioty powinniśmy zdawać na maturze, aby mieć jak największe szanse na pomyślną rekrutację.
    Podobał nam się również cykl wykładów z przedmiotów maturalnych (zarówno podstawowych, jak i rozszerzonych) przygotowany przez egzaminatorów z CKE. Dzięki temu poznaliśmy wiele przydatnych strategii maturalnych.
     Był to niewątpliwie udany dzień, a spotkania z egzaminatorami i studentami pomogły nam chociaż częściowo udzielić odpowiedzi na najważniejsze pytanie dla ludzi w naszym wieku „Co dalej?”

                                                                        Katarzyna Dudek kl. III B 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie