Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Otrzęsiny w Jagielle

Opublikowano: poniedziałek, 08, październik 2018 13:28


     28 września 2018r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Krasnymstawie odbyły się otrzęsiny klas pierwszych przygotowane przez klasę IIA.  W tym roku ich tematem były kultury świata.
    Uczniowie klas pierwszych mieli za zadanie przygotować taniec, strój oraz wykonać utwór w języku wybranej kultury. Ponadto musieli oni podołać dodatkowo przygotowanym wcześniej konkurencjom np. gra w kółko i krzyżyk, odgadnięcie z jakiego kraju pochodzi dany utwór muzyczny, rozpoznanie państwa oraz flagi kraju po 3 szczególnych znakach.


    Po wielu zmaganiach jury, w skład którego wchodziły: Pani Anna Chmielewska, Pani Agnieszka Chwaszcz, Pani Małgorzata Duda, Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Julia Łusiak i przedstawicielka uczniów klasy IIa – Karolina Żebrowska, zadecydowało, iż pierwsze miejsce otrzyma klasa 1c, drugie  1b, zaś trzecie 1a.
    Nowi uczniowie Jagiełły wykazali się nie tylko umiejętnością pracy w zespole, ale również niezwykłą wiedzą na temat świata. Otrzęsiny odbywały się w bardzo miłej atmosferze, pełnej śmiechu i przyjacielskiej rywalizacji.

                                                                           Klaudia Żaba, klasa IIA

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie