Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Sukces naszego ucznia w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym!!!

Opublikowano: sobota, 02, czerwiec 2018 20:22


     W środę 23 maja 2018 r.  uczeń  I LO Patryk Suruło ( kl. III A), przygotowywany przez p. Marcina Wilkołazkiego, nauczyciela informatyki, wywalczył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „IT i Cyberbezpieczeństwo”. Finał konkursu zorganizowany został w Warszawie podczas X Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej. Aby po zaciętej finałowej rywalizacji Patryk mógł ostatecznie uplasować się w najlepszej „dwudziestce”, musiał wcześniej przebrnąć przez ogólnokrajowe eliminacje, w których wzięło udział prawie 3.000 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski! Oprócz dyplomu i nagrody rzeczowej, Patryk wraz ze swoim nauczycielem zostali zaproszeni na dwudniową wizytę studyjną w stolicy, podczas której odwiedzą Ministerstwo Cyfryzacji oraz instytucje i firmy związane z obszarem IT i cyberbezpieczeństwem.


Zakres tematyczny konkursu był bardzo szeroki i obejmował znajomość technologii internetowych i języków programowania (w tym m.in. Android, C, C++, Java, JavaScript, PHP, ASSEMBLER) oraz zagadnień dotyczących gospodarki elektronicznej i cyberbezpieczeństwa. Konkurs zainicjowany został przez Związek Banków Polskich, a zorganizował go Instytut Rozwoju Kompetencji Społecznych i Warszawski Instytut Bankowości, w partnerstwie m.in. z firmami IBM i Microsoft oraz bankami: Pekao, ING, mBank oraz Bankiem Zachodnim WBK.

Gratulujemy!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie