Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Upowszechnienie projektu „Talk, talk”

Opublikowano: wtorek, 12, marzec 2019 15:01


      28 lutego i 1 marca 2019 r. odbyły się w naszej szkole prezentacje projektu „Talk, talk”, ściśle związanego z wymianą młodzieżową, która miała miejsce podczas ferii zimowych. Uczniowie I LO, uczestniczący w tym projekcie: Kornel  Szumilak, Dominik Łusiak, Julia Piaseczna i Martyna Wach, przeprowadzili zajęcia w kilku klasach: I a, I c, II a oraz III c. Ogółem,  około 100. uczniów wzięło udział w upowszechnieniu tego projektu.
     Podczas prezentacji wyżej wymienieni uczniowie  zadbali o to, aby jak najlepiej oddać  atmosferę, jaka panowała na zajęciach związanych z owym projektem.  Zmieniono ustawienie ławek w pracowni, zaprezentowano przykłady ćwiczeń z wymiany oraz zaprezentowano takie metody pracy, z jakimi młodzież zetknęła się na projekcie(np. debata oxfordzka, gra teatralna rozgrywana na żywo). Uczniowie wiele mówili na temat korzyści, jakie wynieśli z tego doświadczenia.

Przyznali, że mają teraz więcej wiary we własne możliwości i wiedzą, jak radzić sobie ze stresem podczas wystąpień publicznych. Udział w projekcie dał im możliwość wymiany własnych opinii dotyczących  ważnych  tematów społecznych, stworzył szansę nawiązania nowych znajomości oraz poznania innych kultur.
     Prezentacje  cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród słuchaczy.

Projekt ‘Talk, talk’ realizowany był przez zamojskie stowarzyszenie HEureka Generator w ramach europejskiego programu Erasmus+, Akcja Kluczowa 1, sektor ‘Młodzież’.

                                                                 Autor: Monika Kwiecień

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie