Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

„Wydruk mózgu” przepustką do etapu rejonowego Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „InfoSukces”!

Opublikowano: piątek, 08, marzec 2019 08:32


     Pod koniec lutego 2019 r. Komisja Konkursowa Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej ogłosiła listę uczestników zakwalifikowanych do etapu rejonowego w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „InfoSukces”. Wśród zwycięzców etapu kwalifikacyjnego znalazł się również uczeń naszego liceum, Michał Moń (kl. III A), przygotowywany przez nauczyciela informatyki, p. Marcina Wilkołazkiego. Michał w ramach pracy konkursowej, korzystając ze środowiska programowania wizualnego SCRATCH, wykonał bardzo interesujący projekt opisujący „wydruk mózgu”. I nie chodzi tu wcale o trójwymiarowy model ludzkiego mózgu wydrukowany na naszej szkolnej drukarce 3D, ale o eksperymentalną technologię, która pozwala na odczyt informacji dotyczących sposobu, w jaki mózg interpretuje pewne słowa albo zadania.
     W przyszłym tygodniu na Politechnice Łódzkiej Michał zmierzy się z innymi licealistami z całej Polski, zakwalifikowanymi do etapu rejonowego, a następnie w tym samym dniu 10. najlepszych z nich będzie rywalizowało w wielkim finale!

Gratulujemy i życzymy Michałowi powodzenia !!!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie