Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Gala Przedsiębiorczości 2019

Opublikowano: czwartek, 07, marzec 2019 08:32


     26 lutego 2019 r. reprezentanci  naszej szkoły: p. Sylwia Wójcik-Wilkołazka, p. Ewa Domańska (opiekunowie) oraz  Michał Szymczyk, Michał Szyszkowski i Damian Ćwikła (uczniowie), uczestniczyli w Gali Przedsiębiorczości, która odbyła się w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Uroczystość była podsumowaniem 15. edycji akcji „Dzień Przedsiębiorczości”, organizowanej w 2018 roku przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy.
     Podczas Gali rozdano nagrody dla najaktywniejszych szkół, firm i instytucji, a także najaktywniejszych szkolnych koordynatorów Dnia Przedsiębiorczości. Jedną z głównych nagród, szklaną statuetkę, otrzymało I Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie.


      W 2018 roku w piętnastej edycji akcji „Dzień Przedsiębiorczości” uczestniczyło ponad 26 tysięcy uczniów z 668. szkół oraz 26 tysięcy wolontariuszy z ponad 12 tysięcy firm i instytucji. Uczniowie naszej szkoły, biorący udział w tym projekcie, dzięki możliwości odbycia jednodniowej wizyty w wybranym miejscu pracy, mogą teraz w sposób bardziej świadomy planować swoją dalszą edukację oraz przyszłą drogę zawodową.
      Tegoroczna wizyta na Giełdzie Papierów Wartościowych poprzedzona była zwiedzaniem Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, a sama Gala Przedsiębiorczości zainaugurowała 16. edycję Dnia Przedsiębiorczości, który odbędzie się 20 marca 2019 r. Tradycyjnie wezmą w nim udział również uczniowie naszego liceum.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie