Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

NASZE PINGPONGISTKI BLISKO WOJEWÓDZKIEGO PODIUM

Opublikowano: poniedziałek, 11, luty 2019 21:51


     Do bardzo udanych należy zaliczyć tegoroczne starty dziewcząt w tenisie stołowym drużynowym.
    23 stycznia 2019 roku zawodniczki z Jagiełły bezkonkurencyjnie wygrały zawody powiatowe, awansując do zawodów rejonowych, które odbyły się 31 stycznia 2019 r. w Werbkowicach. Tam po zaciętych pojedynkach nasze dziewczęta  Weronika Szewczak  (kl. I a) i  Agnieszka Mróz (kl.Ia) zajęły I miejsce i zdobyły awans do finałów wojewódzkich.
Chłopcy (Płatek Krzysztof Ib, Pawlak Dawid IIa), podobnie jak dziewczęta, wygrali zawody powiatowe, natomiast w rejonie zajęli VII miejsce.

     7 lutego 2019 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Hrubieszowie dziewczęta miały okazję spotkać się z najlepszymi zawodniczkami województwa lubelskiego. Reprezentowały zarówno naszą szkołę, jak i powiat oraz rejon. Do wojewódzkiej rywalizacji przystąpiło 28 dziewcząt, a wszystkie pojedynki (w grze indywidualnej, ale też podwójnej) były bardzo zacięte.  Należy zaznaczyć, że zaledwie jeden set dzielił nasze dziewczęta od podium. Ostatecznie zawody ukończyły na 4. pozycji.
Dziewczęta wystąpiły pod kierunkiem p. Marty Grzywny.

Gratulujemy sukcesu!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie