Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

ACH… CO TO BYŁ ZA BAL!!!

Opublikowano: poniedziałek, 14, styczeń 2019 19:41


     „Miło szaleć, kiedy czas po temu” - hołdując tej dewizie, jak co roku, wolontariusze z naszego Internatu spotkali się na wspólnej zabawie karnawałowej z podopiecznymi zaprzyjaźnionego Warsztatu Terapii Zajęciowej w Krasnymstawie.
    Długo oczekiwany przez wszystkich bal karnawałowy, jest na stałe wpisany do kalendarza imprez i uroczystości internackich. Tegoroczną zabawę rozpoczęła pani Edyta Fidecka, dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie oraz pan Wiesław Podgórski, dyrektor Warsztatu Terapii Zajęciowej. Od tego momentu internacka świetlica zamieniła się w salę taneczną.

Uczestnicy zabawy pod czujnym okiem wolontariuszy, na czele z opiekunem Koła - panią Krystyną Tomaszewską, bawili się w rytmie znanych tanecznych hitów, nie zabrakło też najnowszych przebojów. Tradycyjnie przy tej okazji odbył się konkurs Mam Talent, którego zwycięzcami okazali się wszyscy wykonawcy.

    Wspomnienia wspólnie spędzonych miłych chwil na pewno na długo zagoszczą w pamięci wszystkich uczestników zabawy!
                                                     Internackie Koło Wolontariuszy

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie