Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Historyczne podium dla Adriana!

Opublikowano: czwartek, 10, styczeń 2019 10:33


     5 stycznia w Wyższej Szkole Zawodowej w Zamościu odbył się etap okręgowy Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej. Była to już czwarta edycja olimpiady, której  organizatorem jest Stowarzyszenie Edukacyjno – Oświatowe COPTIOSH w Białymstoku. Celem olimpiady jest pogłębianie wiedzy uczniów z zakresu wiedzy historycznej, rozwijanie w  nich pasji poszukiwaczy przeszłości. Naszą szkołę reprezentował Adrian Kostrzanowski z klasy III B. Zmagania drugiego etapu były szczególnie trudne. Test w I części okazał się dla wielu zawodników nie lada wyzwaniem. Adrian przeszedł do II części i ostatecznie uplasował się na 3 miejscu zdobywając tym samym tytuł laureata etapu okręgowego a w kwietniu na zamku w Golubiu-Dobrzyniu będzie reprezentował naszą szkołę w etapie centralnym. Opiekunem ucznia była pani Anna Patejuk.
     Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie