Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Jagiełło gra w szachy!

Opublikowano: piątek, 23, listopad 2018 11:49


     Od  8 do 15 listopada 2018 roku w naszej szkole odbywał się Szkolny Turniej Szachowy „Dla Niepodległej”. W  sportowo – intelektualnych zmaganiach przy szachownicach wzięło udział 12. uczestników. Gra turniejowa składała się z trzech etapów, których celem było wyłonienie finałowej czwórki.
     Szachowe mistrzostwo szkoły „Dla Niepodległej” wywalczył uczeń II a - Arkadiusz Kłosowski. Drugie miejsce zajął Adrian Kostrzanowski (IIIb), trzecie Bartłomiej Fidecki (Ib), a czwarte Filip Tarajko (IIa). Wśród dziewcząt najlepszą szachistką okazała się Julia Krzyżanowska z klasy IIIa. Finaliści otrzymali dyplomy i upominki, zaś zwycięzca turnieju  został nagrodzony pucharem. Inicjatorem i organizatorem owej imprezy była
p. Marta Grzywna.

    Po zmaganiach szkolnych nasi uczniowie wystartowali w Powiatowej „Licealiadzie” w Szachach Drużynowych, które odbyły się 16 listopada 2018 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krasnymstawie.
Reprezentanci I Liceum Ogólnokształcącego (Krzyżanowska, Kłosowski, Kostrzanowski, Fidecki, Tarajko) zajęli I miejsce, awansując do zawodów wojewódzkich.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za występ w dalszych eliminacjach!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie