Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Webinarium SGH w I LO

Opublikowano: czwartek, 31, maj 2018 19:27


28 maja 2018 roku klasa 2a, objęta patronatem SGH brała udział w webinarium prowadzonym przez dr Jacka Lewickiego pt. „Jak studiować w Polsce? ABC przyszłego studenta”. Wykład prowadzony był na żywo przez kamerę internetową dla szkół realizujących program Klasa Akademicka SGH z całej Polski, które zgłosiły chęć udziału w webinarium. W pierwszej części wykładu uczniowie poznali zasady rekrutacji na wyższe uczelnie w Polsce, typy szkół wyższych oraz organizację roku akademickiego.

Kolejna część wykładu dotyczyła życia studenckiego, korzyści wynikających z możliwości zrzeszania się w organizacjach studenckich oraz zasad ubiegania się o stypendia. Ostatnia część wykładu była skierowana do uczniów zainteresowanych studiami na SGH i polegała na prezentacji oferty uczelni, podaniu informacji o przedmiotach maturalnych i ich punktacji w procesie rekrutacji na SGH. Wykład prowadzony na żywo online był niezwykle ciekawą i nowoczesną formą prowadzenia zajęć.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie