Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Izabela Stasiuk zdobywczynią indeksu na Administrację!

Opublikowano: niedziela, 25, marzec 2018 16:04


     23 marca 2018 r. w gmachu Collegium Iuridicum KUL odbył się VI Ogólnopolski Test Wiedzy o Administracji Publicznej. Celem owego konkursu jest poszerzanie wiedzy uczniów na temat struktur administracji publicznej w Polsce oraz zachęcanie ich do rozwijania umiejętności indywidualnego poszukiwania informacji w tym zakresie. Znajomość Konstytucji RP oraz innych aktów prawnych regulujących zagadnienia struktur administracji publicznej oraz zależności pomiędzy poszczególnymi jej organami w Polsce z pewnością ułatwia młodym ludziom angażowanie się w przyszłości w budowę lokalnych społeczności i podjęcie świadomej działalności na rzecz dobra wspólnego.

 

Test był przygotowywany przez samodzielnych pracowników naukowych Instytutu Administracji WPPKiA KUL, co gwarantowało jego wysoki poziom merytoryczny i rzetelność oraz nadało mu odpowiednią rangę naukową. Jakość testu podnosi także fakt, iż składa się on z pytań wielokrotnego wyboru. Nad przebiegiem konkursu, sprawdzaniem prac konkursowych oraz ustaleniem wyników czuwała Komisja Konkursowa.
Nagrodą główną dla zwycięzcy testu był indeks na kierunek studiów - Administracja na WPPKiA KUL oraz tablet i nagrody książkowe wydawnictw o profilu prawniczym i administracyjnym, w tym podręczniki akademickie.
Naszą szkołę reprezentowała Izabela Stasiuk z klasy III A, która zdeklasowała swoich kolegów i zdobyła tytuł laureata Testu oraz oczywiście indeks! Uczennica otrzymała również nagrodę specjalną od Wojewody Lubelskiego,pana Przemysława Czarnka.
Izabela przygotowywała się po kierunkiem pani Anny Patejuk i pana Artura Zaprawy.

Serdecznie gratulujemy!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie