Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Bal karnawałowy w Internacie

Opublikowano: piątek, 19, styczeń 2018 09:25


     Tradycyjnie w styczniu wolontariusze z Internatu przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Jagiełły  zorganizowali  bal karnawałowy wspólnie z uczestnikami zaprzyjaźnionego Warsztatu Terapii Zajęciowej
w Krasnymstawie.
10 stycznia 2018 roku przybyłych gości wraz z instruktorami  i dyrektorem WTZ, panem Wiesławem Podgórskim, w ciepłych słowach przywitał Wicestarosta Krasnostawski, pan Henryk Czerniej, życząc wszystkim udanej zabawy. Bal zaszczyciła swoją obecnością Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły, pani Edyta Fidecka oraz Naczelnik Wydziału Oświaty, pan Sławomir Kamiński.

 


     Wspaniałą oprawę muzyczną zapewnił zespół muzyczny Hi5Band. Za tę bezinteresowną pomoc wszyscy uczestnicy balu składają serdeczne podziękowania.
W czasie zabawy odbył się konkurs ,,Mam talent”, którego zwycięzcami okazali się wszyscy uczestnicy. Za kunszt artystyczny doceniony przez Jury wszyscy otrzymali nagrody ufundowane przez Burmistrza Krasnegostawu, panią Hannę Mazurkiewicz i panią Dorotę Sawę, prezesa Agencji Rozwoju Lokalnego, za co bardzo dziękujemy!
     Wspólna zabawa przyniosła wiele niezapomnianych przeżyć i wrażeń naszym gościom,a internackim wolontariuszom dała ogromną satysfakcję. Słowa Adama Chmielowskiego:                                                  
,,Powinno się być dobrym jak chleb, powinno się być jak chleb, który dla wszystkich leży na stole, z którego każdy może kęs dla siebie ukroić i nakarmić się, jeśli jest głodny”, przywołane przez Dyrektor I LO, Edytę Fidecką, z pewnością staną się piękną inspiracją do dalszych działań naszych wolontariuszy.

                                                           Internackie Koło Wolontariuszy

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie