Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Wieczór wigilijny w Internacie

Opublikowano: poniedziałek, 08, styczeń 2018 13:27


    

      Zanim nastąpił czas pierwszej gwiazdki i kolęd w gronie rodzinnym, 20 grudnia 2017 roku społeczność naszego Internatu zebrała się, aby wspólnie przeżyć wieczór wigilijny. Jest to wyjątkowa uroczystość w życiu naszej internackiej braci. Kultywowanie tej pięknej tradycji pogłębia więzi i integruje wszystkich wychowanków. Wieczór ten swoją obecnością zaszczycili goście: Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły, pani Edyta Fidecka oraz ks. Paweł Klępka, katecheta w I LO.


     Po części artystycznej nastąpiło łamanie się opłatkiem, a przy tym  składanie sobie serdecznych życzeń. W radosnych nastrojach wszyscy zasiedli do wieczerzy wigilijnej, pełnej pysznych potraw przygotowanych przez nasze panie kucharki. Przy wigilijnym stole była okazja do tego, by wymienić poglądy, przywołać minione czasy i zdradzić własne marzenia związane z nadchodzącym Nowym Rokiem. Dokonano też podsumowania konkursów, jakie w mijającym semestrze miały miejsce w Internacie  i nagrodzono zwycięzców.

                                                               Młodzieżowa Rada Internatu

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie