Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Lubelskie wspiera uzdolnionych

Opublikowano: wtorek, 19, grudzień 2017 07:37


     Informujemy, że uczniowie naszej szkoły: Katarzyna Dudek (kl. IIB), Arkadiusz Kłosowski (kl. IA), Paulina Kostrzanowska (kl. IIIC), Aleksandra Zielińska (kl. IIIC) otrzymali stypendia w ramach programu stypendialnego „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2017-2018”.
     „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2017-2018” to program stypendialny skierowany do szczególnie uzdolnionych uczniów w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, j. obcych nowożytnych, matematyki lub przedsiębiorczości, którzy są mieszkańcami woj. lubelskiego lub uczą się
w woj. lubelskim; posiadają świadectwo ukończenia szkoły podstawowej oraz w roku szkolnym 2017/2018 będą rozpoczynać lub kontynuować naukę w szkole lub klasie programowo wyższej prowadzącej kształcenie ogólne, z wyłączeniem szkół dla dorosłych.
    Cieszymy, że w gronie naszych uczniów znalazły się tak uzdolnione i pracowite młode osoby.
Gratulujemy!!!

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie