Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

II (regionalny) etap XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg” – rozstrzygnięty!

Opublikowano: środa, 13, grudzień 2017 14:02


    12 grudnia w godz. 10.00 – 12.00 rozegrany został
w siedzibie PIE Europe Direct w Zamościu II (regionalny) etap XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej  „Gwiezdny Krąg”. Uczestniczyło
w nim 3 naszych uczniów:  Katarzyna Dudek, Agnieszka Górna i Igor Pajura. Uczestnicy  odpowiedzieli na 100 pytań. Był to test wielokrotnego wyboru. Za pełną prawidłową odpowiedź uczestnik otrzymywał 1 pkt., zaś za częściową odpowiedź lub jej brak – 0 pkt.
     Na drugiej pozycji wśród uczestników z wynikiem 47 pkt uplasowała się Katarzyna Dudek. W klasyfikacji drużynowej najlepszy wynik, przeciętnie uzyskany przez jednego uczestnika, uzyskała drużyna  I LO im. Władysława Jagiełły
(38,3 pkt).


 W II etapie Olimpiady,  w 25 centrach egzaminacyjnych w Polsce, zlokalizowanych w Punktach Informacji Europejskiej Europe Direct, uczestniczyło 455 uczniów wyłonionych w I  (szkolnym) etapie Olimpiady. Do III (ogólnopolskiego) etapu Olimpiady zakwalifikuje się 10 uczestników z całej Polski, którzy uzyskają największą liczbę punktów w II etapie.
Opiekunem uczniów była pani Anna Patejuk.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie