Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Ultramaratończyk w naszej szkole.

Opublikowano: środa, 10, wrzesień 2014 13:02


Bieg 7 Dolin – 100 km walki z ciałem, bólem i czasem. Dnia 6 września 2014r. Grzegorz Rycyk – nauczyciel wychowania fizycznego w I LO im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie, wystartował i ukończył jeden z najtrudniejszych biegów w Polsce, ultramaraton szlakami Beskidu Sądeckiego na dystansie 100 km . Suma przewyższeń tego biegu to +/- 4500 m , co dawałoby np. trzy wejścia na Rysy.

 

Wystartowało blisko 800 zawodniczek i zawodników z kilkunastu krajów, a ukończyło w limicie czasu (17 godzin) 501 osób. Bieg rozgrywany był w randze Mistrzostw Polski w Biegach Górskich, w ramach Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju. Trasa biegu: Krynica Zdrój (deptak) – Łabowska Hala (schronisko) – Rytro – Hala Przehyba (schronisko) – Piwniczna Zdrój – Wierchomla Mała – Bacówka nad Wierchomlą – Krynica Zdrój (deptak).

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie