Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Wolność kocham i rozumiem - obchody Święta Niepodległości

Opublikowano: czwartek, 12, listopad 2015 09:53


10 listopada odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Święta Narodowego – 11 Listopada - przygotowana przez klasę I c. Honorowym gościem na uroczystości był Pan SławomirJonik, prezes Związku Inwalidów Wojennych Rzeczpospolitej – Oddział Krasnystaw.


   Zebrani na sali wraz z Panią Dyrektor Edytą Fidecką – wysłuchali okolicznościowego referatu wygłoszonego przez Izabellę Ciechańską. Następnie młodzież zaprezentowała montaż słowno – muzyczny ,,Wolność kocham i rozumiem – polskie drogi do wolności”. Szkolni artyści udowodnili, że o Ojczyźnie można mówić w niekonwencjonalny sposób, łącząc tradycję z nowoczesnymi środkami wyrazu. 

   Na uwagę zasługiwała oryginalna dekoracja zaprojektowana i wykonana przez uczennice klasy I c – Karolinę Koterwas, Weronikę Panas, Aleksandrę Zielińską, Wiktorię Żydziak.

   W akademii występowali: klasa I c – Małgorzata Mołczan, Maciej Adamski, Bartłomiej Mazurek, Norbert Surowiecki, Jakub Rycaj, Klaudia Wojnarowska, Aleksandra Manachiewicz, Magdalena Bortacka, Przemysław Mrowiński, Julia Wolanin, Paulina Puchala, Aleksandra Korecka, Aleksandra Chmielewska, Natalia Wyrostek, Martyna Gawron, klasa I a – Kacper Pastuszak, klasa II b – Martyna Marczewska, klasa III c - Amanda Dzik, Alan Kwiecień, Szymon Warchulski .

Nad całością czuwali : p. Dorota Matysiak, wychowawczyni klasy I c oraz p. Jacek Wojciechowski, pedagog szkolny.

                                                      Klasa IC

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie