Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Konkursy Biologiczne

Opublikowano: środa, 12, czerwiec 2019 08:34


     7 czerwca 2019 r. odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego „Powtórka przed maturą”. Konkurs organizowany był przez III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie przy współpracy UMCS w Lublinie. W eliminacjach wojewódzkich szkołę reprezentowała Julia Skóra, uczennica klasy IIB. Nasza reprezentantka znalazła się wśród najlepszych, otrzymując wyróżnienie i nagrodę rzeczową.  Przewodnicząca Jury  gratulowała uczniom dobrego przygotowania się do konkursu i uzyskania wysokiej punktacji za test. Uczestnicy,  oprócz zmagań z trudnymi zadaniami maturalnymi, uczestniczyli w warsztatach o tematyce zoologicznej i w wykładzie „Przyroda matką inspiracji”, zaś ich opiekunowie mieli możliwość wysłuchania  interesującego wykładu, wygłoszonego przez p. Małgorzatę Wrzesień.


    30 maja 2019 r. w świetlicy szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 odbył się XIX Powiatowy Konkurs Profilaktyczny, którego organizatorem byli gospodarze konkursu i PSSE w Krasnymstawie. Nasze liceum reprezentowały uczennice z klasy II B: Julia Skóra, która zajęła III miejsce oraz Natalia Sulkowska.

Serdecznie gratulujemy!

Do udziału w konkursach uczennice przygotowywały się pod kierunkiem  p. Elżbiety Kargul.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie