Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

I LO na warsztatach EuroWeek

Opublikowano: wtorek, 11, czerwiec 2019 09:17


     Tegoroczną edycję warsztatów EuroWeek rozpoczęliśmy 2 czerwca 2019 r. w Lądku-Zdroju. Zajęcia w „Szkole Liderów” prowadzili studenci i pracownicy naukowi, którzy przybyli do Polski z odległych miejsc naszego globu. Język angielski spajał naszą komunikację z wolontariuszami z Indonezji, Myanmaru (Birmy), Wietnamu, Chin , a także z Kanady, Kolumbii, Meksyku i Argentyny. Dni spędzone na Euroweeku wypełnione były od rana do późnych godzin wieczornych edukacją, emocjami i zabawą. W gronie młodzieży z Żagania, Kędzierzyna-Koźla i Kołobrzegu poruszaliśmy w różnorodnych debatach niezwykle poważne tematy. Projekt opierał się także na ćwiczeniu publicznych wystąpień poprzez takie formy jak: teatr, śpiew, praca konferansjera itp.

     Ku uciesze uczestników znalazł się również czas na wycieczkę do Kłodzka, gdzie zwiedzaliśmy zabytkową starówkę wraz z potężnym fortem. W Lądku-Zdroju też mieliśmy co podziwiać.  Spacer do zdrojowni i na lądecki Stary Rynek dodatkowo umilała nam fantastyczna pogoda. Wróciliśmy bogatsi o wiedzę, niesamowite wrażenia, nowe kompetencje i nowe znajomości. Odkryliśmy, jaki drzemie w nas potencjał i stwierdziliśmy,  że młodzi ludzie na całym świecie mają bardzo dużo wspólnego!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie