Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Wykłady zdalne z informatyki w naszej szkole

Opublikowano: niedziela, 03, marzec 2019 15:38


     Na co zwracać uwagę podczas tworzenia aplikacji internetowych? Co to są funkcje „haszujące”? Na czym polegają ataki cross-site scripting oraz SQL injection i jak się przed nimi bronić?
   Z takimi właśnie praktycznymi zagadnieniami zaprezentowanymi na konkretnych przykładach, przygotowanych przez pracowników Państwowego Instytutu Badawczego NASK, mogli się w ubiegłą środę (27 lutego) zapoznać uczniowie klas 1b i 2a o profilu matematyczno-informatycznym naszego liceum. Zajęcia realizowane były w ramach współpracy I LO im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie z NASK (Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa) i przyjęły formułę wykładów zdalnych. Warsztaty miały związek  z realizacją kolejnej edycji programu "IT Szkoła NASK", którego koordynatorem w naszej szkole jest p. Marcin Wilkołazki.

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie