Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Mamy talent… - w gościnie u Czarniecczyków

Opublikowano: piątek, 08, luty 2019 09:29


 

      Artystycznie uzdolnieni uczniowie naszej szkoły: Patrycja Chwała (kl. Ic)
i Wojciech Dziedzic (kl. IIIa)
wzięli udział w 10. finale Wojewódzkiego Konkursu „Mam Talent u Czarniecczyków”, który odbył się w Chełmskim Domu Kultury.
     W tegorocznej jubileuszowej edycji, która odbyła się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Chełm – Pana Jakuba Banaszka, swoje różnorodne talenty (wokalne, instrumentalne, taneczne) prezentowała młodzież z całego województwa lubelskiego. Koncert konkursowy otworzyła Amanda Lepusińska – absolwentka I LO im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie, zwyciężczyni pierwszej edycji „Mam Talent u Czarniecczyków”, półfinalistka 8. edycji programu „Must Be The Music”, a ostatnio jedna z finalistek brytyjskiego talent show „Open Mic”. Uczestnicy tegorocznego konkursu walczyli o nagrodę główną w dwu etapach.
     Do ścisłego finału zakwalifikowała się nasza uczennica - Patrycja Chwała.
Wszyscy uczennicy tego kulturalnego wydarzenia otrzymali okolicznościowe upominki.
     Naszym uczniom towarzyszyła pani Tamara Koterwas.

Fotorelacja dzięki uprzejmości pani Anity Marciniewicz-Wanarskiej - absolwentki I LO w Krasnymstawie.

Fotorelacja własna

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie