Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Warsztaty z doradztwa zawodowego

Opublikowano: poniedziałek, 28, styczeń 2019 14:31


       23 stycznia 2019 r. w naszej szkole obyły się warsztaty z doradztwa zawodowego, zorganizowane przez panią psycholog Karolinę Koman-Wardę i poprowadzone przez panią Weronikę Kasprzak z Młodzieżowego Centrum Kariery w Krasnymstawie. Zajęcia były skierowane do uczniów klas maturalnych.
     Podczas warsztatów badaliśmy nasze preferencje zawodowe, wypełniając kwestionariusze zainteresowań  zawodowych. KZZ  to  wyjątkowe narzędzie diagnostyczne, które powstało w oparciu o najbardziej użyteczne teorie doradztwa zawodowego oraz współczesną wiedzę na temat zainteresowań zawodowych.  Kwestionariusz zainteresowań zawodowych został opracowany na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, według potrzeb poradnictwa zawodowego świadczonego w urzędach pracy.

Pomaga on doradcom zawodowym w określeniu preferencji i zainteresowań zawodowych osób, które zgłaszają się do urzędów pracy. Kwestionariusz został dostosowany do polskiego rynku pracy oraz uwzględnia polskie normy kulturowe. Ma dwie wersje - dla młodzieży i dla dorosłych.
     Wypełniając kwestionariusz, odpowiedzieliśmy na 224 pytania dotyczące zainteresowań zawodowych: artystycznych, badawczych, handlowych, komunikacyjnych, mechanicznych, opiekuńczych, przedsiębiorczych,  społecznych i wielu innych.
     Z pewnością wypełnienie takiego kwestionariusza ułatwi nam dokonanie wyboru naszej przyszłej ścieżki  zawodowej.  Z niecierpliwością czekamy na wyniki!

                                                              Weronika Świst, kl. III C

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie