Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

„Dziś wszystkim z nas Bóg narodzi się” – wigilia w Internacie

Opublikowano: sobota, 22, grudzień 2018 22:40


    

     Raz w roku przychodzi tak dzień, kiedy wieczór w naszym Internacie wygląda inaczej niż zwykle. Jest to wieczór wigilijny, wyjątkowy i niepowtarzalny. W tym roku uroczyste spotkanie odbyło się 20 grudnia. Przy wspólnym stole zasiedli mieszkańcy Internatu, dyrektor naszej szkoły, p. Edyta Fidecka i wychowawcy  Internatu. Wyjątkowy nastrój stworzyła dekoracja, która wywołała niepowtarzalny, świąteczny klimat.
     Uroczystość rozpoczęła się od pięknych  życzeń pani dyrektor Edyty Fideckiej i kierownika Internatu - pani Iwony Malessy. Po odczytaniu fragmentu Pisma Świętego i  złożeniu życzeń wszyscy zasiedli do uroczystej kolacji. Pyszne potrawy wigilijne zostały przygotowane przez pracowników naszej internackiej stołówki. Wszystko smakowało znakomicie! Nie zabrakło nastrojowych kolęd, które w ten wigilijny wieczór rozbrzmiewały w całym Internacie.

Wspólne spotkanie było też okazją do podsumowania konkursów, jakie w mijającym semestrze miały miejsce w Internacie  oraz do nagrodzenia zwycięzców. Nagrody ufundowała dyrektor szkoły p. Edyta Fidecka.
     Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wychowawcy oraz wychowankowie internatu pragną złożyć życzenia zdrowia, radości i miłości. Niech zbliżający się rok 2019 będzie czasem pokoju oraz spełnienia wszystkich naszych marzeń!

                                                               Młodzieżowa Rada Internatu

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie