Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

,,Przychodzimy, odchodzimy…”

Opublikowano: środa, 21, listopad 2018 09:39


     Listopad to szczególny miesiąc - pełen zadumy, refleksji i pamięci o osobach, których już nie ma wśród nas. W przededniu Święta Niepodległości wychowankowie naszego Internatu, pod opieką wychowawczyni pani Barbary Czubackiej, odwiedzili  krasnostawski Cmentarz Parafialny. Młodzież zapaliła znicze na mogiłach bohaterów z 1920 roku oraz na grobach żołnierskich w wyremontowanej kwaterze wojennej.

 
     8 listopada sekcja kulturalna przygotowała niezwykłą wieczornicę. W ciszy i zadumie rozważaliśmy motywy życia i śmierci, przywołując słowa naszych poetów: księdza Jana Twardowskiego, Juliusza Słowackiego, Haliny Poświatowskiej, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego i Wisławy Szymborskiej.
     W czasie tego spotkania rozstrzygnięty został konkurs literacki pod hasłem: ,,Przychodzimy, odchodzimy…”. I miejsce zdobyła Klaudia Ciupak, uczennica klasy pierwszej w  I LO.

                                                                                   Sekcja kulturalna

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie