Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Dzień Nauczyciela w Internacie

Opublikowano: wtorek, 30, październik 2018 09:30


     16 października 2018 r. w Internacie przy I LO im. Władysława Jagiełły odbył się Dzień Edukacji Narodowej. Uczestniczyli w nim wychowawcy, zaproszeni goście oraz wychowankowie. Uroczystość rozpoczęła się od rysu historycznego. Prowadząca przypomniała datę ustanowienia dnia 14 października - Świętem Edukacji Narodowej oraz  podkreśliła znaczenia owego święta w czasach współczesnych. Z tej okazji złożyliśmy wychowawcom serdeczne życzenia, wręczając przy tym czerwone róże.
     Dzień ten był dla nas szczególny, ponieważ pożegnaliśmy odchodzącą na emeryturę panią Ewę Domańską, która do roku szkolnego 2017/2018 była naszym wychowawcą.  Pięknymi życzeniami i bukietem róż wyraziliśmy naszą wdzięczność za jej czułe serce, wyrozumiałość  i opiekę nad nami.
     Wychowawcy poczęstowali nas ptysiami i innymi słodkościami. Świąteczne spotkanie zakończyliśmy wspólnym zdjęciem, które będzie dla nas wspaniałą pamiątką na długie lata.

                                                                                       Patrycja Czub, kl. II b

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie