Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

„Na skrzydłach orłów”

Opublikowano: piątek, 19, październik 2018 13:29


     16 października 2018 r. roku w murach naszego Liceum gościli przedstawiciele Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie (od 1.10.2018 r. Lotnicza Akademia Wojskowa): Ryszard Hać - żołnierz, generał brygady, pilot SZ RP, w latach 2004-2007 komendant Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie, płk dr Andrzej Marciniuk, płk. dr hab. Janusz Ślusarski.
Z dumą informujemy, iż pan Ryszard Hać jest absolwentem naszego Liceum!
     Uczniowie uczestniczący w prelekcji mogli dowiedzieć się, jakie warunki należy spełnić, aby przejść pomyślnie rekrutację do tej elitarnej placówki. Młodzież z Jagiełły była bardzo zainteresowana specyfiką uczelni.

Jagiellończycy uzyskali ciekawe i bardzo szczegółowe informacje o kierunkach kształcenia w Lotniczej Akademii Wojskowej. Przy okazji tego spotkania uczniowie  wypełniali ankiety: SWLS (Satisfaction with Life Scale SWLS)  – mającą na celu określenie wskaźnika poczucia zadowolenia z życia i Skala PSS-10 (Skala odczuwalnego stresu), za pomocą której  mierzyli subiektywne odczucia związane z problemami i zdarzeniami osobistymi oraz sposobami radzenia sobie z nimi.
     Z pewnością przybyli goście zaszczepili w naszych uczniach, zwłaszcza w chłopcach, chęć zostania Oficerami Sił Powietrznych, czego im serdecznie życzymy!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie