Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

„Ach jak przyjemnie kołysać się wśród fal…”

Opublikowano: czwartek, 13, wrzesień 2018 10:55


    

     7 września bieżącego roku uczniowie klas  pierwszych udali się na wycieczkę integracyjną. Naszymi opiekunami byli: Pani Anna Patejuk, Pani Anna Kosmowska, Pani Tamara Koterwas, Pani Beata Skrzypa, Pan Aleksander Bałys oraz Pan Mirosław Patejuk. Celem wyjazdu był spływ kajakowy po meandrach Wieprza na malowniczym Roztoczu, w okolicach Zwierzyńca.
     Spływ rozpoczął się w małej miejscowości Obrocz, niedaleko wcześniej wspomnianego Zwierzyńca. Po wysłuchaniu wskazówek jednego z instruktorów, pełni zapału chwyciliśmy wiosła i dobierając się w pary, zajęliśmy miejsca w swoich kajakach.

Poprzeczka wymagań fizycznych była postawiona dość wysoko, szczególnie dla tych, którzy pierwszy raz płynęli kajakiem. Zdani na siłę własnych ramion oraz nurt rzeki, ruszyliśmy w trzygodzinną trasę. Była ona podzielona na dwa odcinki - obydwa bogate w liczne zakręty, mielizny, zagłębienia oraz wystające konary drzew. Nie obyło się również bez bliższych kontaktów z dość zimnym Wieprzem, jednak to tylko uatrakcyjniło naszą wyprawę. Mimo długości trasy i sporego zmęczenia wszyscy z ogromną satysfakcją ukończyli spływ i udali się do autokaru.
     Nasz wyjazd był bardzo przyjemny, czekamy na równie udaną powtórkę. Nauczyliśmy się nowych rzeczy, a przede wszystkim osiągnęliśmy główny cel wycieczki – zintegrowanie się na początku licealnej drogi.

                                                      I ja tam byłam, Julia Maślona z klasy IC 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie