Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Mecz o Puchar Dyrektora Szkoły

Opublikowano: poniedziałek, 25, czerwiec 2018 17:58


 

    15 czerwca 2018 roku na stadionie miejskim, już po raz XI, został rozegrany mecz piłki nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły między klasami pierwszymi a drugimi. Mecz zakończył się wynikiem 9:3 dla klas II. Walka była zacięta do samego końca! Organizatorem meczu był pan Mirosław Patejuk.
     Po raz pierwszy w historii Pucharu drużynę klas pierwszych zasiliły dziewczęta: Natalia Kulczyńska vel Nowosad i Kinga Malec, uczennice klasy I B.
Puchar zdobyła drużyna klas II, ale wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni.   
     Wielką niespodzianką było wręczenie specjalnie zaprojektowanych na tę okazję koszulek sportowych  dla drużyny, która w ubiegłym roku szkolnym  zwyciężyła w piłkarskim boju.

Pomysłodawcami tego podarunku byli uczniowie klasy II C – Igor Pawlak i Daniel Gowin.
     Zakup koszulek  ze specjalnymi nadrukami nie byłby  możliwy bez  wsparcia ze strony sponsora - Banku Spółdzielczego w Krasnymstawie. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie wsparła nas w organizacji poczęstunku dla piłkarzy.  Bardzo dziękujemy!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie