Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Wizyta studyjna w Warszawie

Opublikowano: wtorek, 19, czerwiec 2018 21:37


    Na początku czerwca 2018 r. uczeń naszej szkoły, Patryk Suruło wraz z opiekunem, nauczycielem informatyki, p. Marcinem Wilkołazkim, przebywali na dwudniowej wizycie studyjnej w Warszawie, podczas której odwiedzili instytucje i firmy związane z obszarem IT i cyberbezpieczeństwem. Wyjazd ten był atrakcyjnym dodatkiem do wyróżnienia, jakie Patryk otrzymał w tegorocznym finale Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego pod nazwą: „IT i Cyberbezpieczeństwo”. Pierwszego dnia wizyty zaproszeni laureaci zwiedzili siedzibę główną Polskiego Towarzystwa Informatycznego i spotkali się z prezesem PTI - Włodzimierzem Marcińskim oraz Mazowieckim Koordynatorem ECDL - Pawłem Strawińskim.

Następnie uczestniczyli w kilkugodzinnych warsztatach z modelowania i druku 3D, zorganizowanych przez studentów i pracowników Inkubatora Technologicznego, działającego na Uniwersytecie Warszawskim. Na zakończenie dnia organizatorzy wyjazdu umożliwili uczestnikom zwiedzanie Stadionu Narodowego. Drugi dzień wizyty również obfitował w wiele interesujących wydarzeń. Uczestnicy najpierw odwiedzili Giełdę Papierów Wartościowych, gdzie poznawali tajniki jej funkcjonowania, a następnie uczestniczyli w konferencji informatycznej Cyber Academy, zorganizowanej przez firmę Teamline wspólnie ze Szkołą Główną Handlową. Tematyką wiodącą konferencji było cyberbezpieczeństwo, a warsztaty i prelekcje skupiły się na pokazaniu aktualnych szans i zagrożeń wynikających z rozwoju nowych technologii.

                                                                                           Marcin Wilkołazki

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie