Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Eurobiegi 2018

Opublikowano: niedziela, 17, czerwiec 2018 17:06


     5 czerwca 2018 roku po raz piętnasty w Krasnymstawie odbyły się Eurobiegi. Organizatorem tej masowej imprezy jest Starostwo Powiatowe wraz z Urzędem Miasta Krasnystaw. W tym roku zawody rozpoczęły się od przekazania przez pana starostę, Janusza Szpaka, flagi państwowej, wręczonej pomysłodawcy Eurobiegów - panu Andrzejowi Kmicicowi, który rozpoczął „Bieg ku Niepodległej”. Wszyscy chętni, którzy wykonali rundę honorową tego biegu otrzymali pamiątkowe medale.


     Właściwe biegi do klasyfikacji Eurobiegów rozgrywały się na ulicach miasta z finałem na stadionie miejskim. Nasze biegaczki i nasi biegacze jak zwykle nie zawiedli. W pierwszej dziesiątce uplasowało się 5 dziewcząt i 4 chłopców. Oto lokaty naszych Jagiellończyków:
I miejsce - Kinga Konofał,
II miejsce - Julia Krzyżanowska,
VI miejsce - Julia Wrona,
VIII miejsce – Julia Sochacka,
X miejsce – Martyna Szumska,
II miejsce – Daniel Gowin,
IV miejsce – Igor Pawlak,
VI miejsce – Marcin Kleban,
X miejsce – Mateusz Sawa.
Zwycięzców nagradzali: starosta krasnostawski, pan  Janusz Szpak, wicestarosta, pan Henryk Czerniej i zastępca burmistrza, pan Edward Kawęcki. Nagrody wręczali przedstawiciele sponsorów oraz  zastępca komendanta straży pożarnej, pan Adam Niemczyk, dyrektor SP ZOZ, pan Piotr Matej
i dyrektor PCPR, pan Waldemar Fedorowicz, którzy pomagali w organizacji imprezy.

GRATULUJEMY!


   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie