Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Znamię! Znam je?

Opublikowano: czwartek, 17, maj 2018 08:19


     Chociaż zainteresowanie czerniakiem rośnie, to świadomość Polaków na jego temat jest wciąż niska. Aby w jeszcze większym stopniu upowszechnić wiedzę o tym nowotworze, Liceum Jagiełły bierze udział w programie profilaktyczno-edukacyjnym: „Znamię! Znam je?”.
     W dniach 14 – 20 maja  odbywa się VII Tydzień Świadomości Czerniaka. W tym roku przebiega on pod hasłem: „Dziecinnie proste badanie skóry, czyli Czerniakowe Abecadło”. Uczniowie podczas zajęć dowiadują się, kto jest najbardziej narażony na czerniaka, na co zwracać uwagę przy czerniaku i jak skutecznie bronić się przed nowotworem.
     Program realizowany jest przez psychologa, panią Karolinę Koman, która brała udział w warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli Fundacji „Gwiazda Nadziei” oraz  pracowników Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych w Lublinie.

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie