Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Pożegnanie absolwentów w Internacie.

Opublikowano: niedziela, 13, maj 2018 12:44


     W przeddzień zakończenia roku szkolnego maturzystów (26 kwietnia 2018 r.) odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów naszego Internatu. To, co piękne, szybko się kończy! Nadszedł czas zakończenia niezwykłego etapu, jakim był z pewnością  czas pobytu w Internacie. Szkoła – szkołą, ale to przecież Internat był ich drugim domem. Tutaj nawiązywali przyjaźnie, może nawet na całe życie… Tutaj poznawali nowych ludzi i uczyli się życia. W tym roku żegnaliśmy bardzo liczne grono maturzystów, co więcej – grono bardzo aktywne. Tym trudniej było młodszym kolegom pożegnać tych wszystkich, którzy służyli swoją wiedzą i szkolnym doświadczeniem, z sympatią i życzliwością pomagali rozwiązywać problemy, napełniali to miejsce radością.

W podziękowaniu młodsi koledzy i koleżanki przygotowali atrakcyjny program artystyczny dedykowany tegorocznym maturzystom. Niektórzy z nich przełamali dotychczasową tremę i wystąpili w sympatycznym programie artystycznym.
    W uroczystości wzięła udział dyrektor szkoły, pani Edyta Fidecka, która życzyła wszystkim maturzystom spełnienia marzeń, obrania właściwej drogi w życiu i dojścia do zamierzonego celu. Słowa Adama Mickiewicza przywołane przez Panią Dyrektor: ,,Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami” wywołały nastrój refleksji i zadumy. Wiele dobrych i miłych słów padło od kierownika Internatu, pani Iwony Malessy, wychowawców , jak również od samych maturzystów.
       Uroczystość zakończył słodki poczęstunek, rozmowy i wspomnienia przy wspólnym ognisku.
Wszystkim wychowankom, którzy opuścili mury naszego internatu życzymy sukcesów i radości każdego dnia!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie