Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

SOBOTA W WARSZAWIE - UCZNIOWIE JAGIEŁŁY NA SGH I W MUZEUM NARODOWYM!

Opublikowano: poniedziałek, 12, marzec 2018 10:56


     

     10 marca 2018 r. nasi uczniowie z klas: II a, II c i Ia, wraz z opiekunami
p. Marią Pliszczyńską oraz p. Anną Kowalską, wzięli udział w Dniu Otwartym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
W Auli Spadochronowej zostały przygotowane różne stoiska, dzięki którym mogliśmy się zapoznać z ofertą edukacyjną tej uczelni.  Uczestniczyliśmy też
w licznych prezentacjach i wykładach, takich jak „Gospodarka cyfrowa – wyzwania dla edukacji ekonomicznej” oraz „Tworzenie startupów i finansowanie innowacji”. Spotkaliśmy się z doradcą zawodowym z Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami SGH, który opowiedział nam, jak prawidłowo napisać CV i w jaki sposób  przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Mogliśmy też zwiedzić kampus wraz z oprowadzającymi nas studentami oraz wziąć udział w warsztatach pod nazwą: „A jak autoprezentacja”.  Zaciekawiły nas też informacje na temat współpracy międzynarodowej oraz organizacji życia studenckiego  w SGH. Wszystkim bardzo spodobała się ta uczelnia i być może wrócimy tam już jako studenci!
     Następnym punktem naszej sobotniej wycieczki było Muzeum Narodowe. Tam mogliśmy obejrzeć wspaniałe obrazy oraz rzeźby pochodzące z różnych epok. Duże wrażenie  zrobiły na nas słynne dzieła znanych malarzy, między innymi obrazy Jana Matejki: „Bitwa pod Grunwaldem”, „Stańczyk”, „ Zawieszenie dzwonu Zygmunta”. Pełni naukowych i artystycznych wrażeń wróciliśmy do domu. To był bardzo udany dzień!

                                                 Uczestniczka wycieczki : Weronika Świst, kl. II c

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie