Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Kolejny projekt Erasmus +

Opublikowano: piątek, 02, marzec 2018 12:07


     Dwie uczennice z naszej szkoły (Aleksandra Wolanin i Martyna Haratym z klasy II b) rozpoczęły już przygotowania do kolejnej wymiany młodzieży
w ramach programu Erasmus+. W poniedziałek (26.02) wzięły udział w spotkaniu organizacyjnym, poprzedzającym wyjazd na Węgry, gdzie odbędzie się projekt. Wymiana potrwa 10 dni: od 19 do 29 marca,
z której skorzystają młodzi ludzie w przedziale wiekowym 14-18 lat z sześciu krajów europejskich. Tym razem projekt adresowany jest do osób wrażliwych społecznie, zainteresowanych sztuką ulicy, wyrażoną w formie graffiti. Uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w warsztatach, prowadzonych przez  profesjonalnych graficiarzy.


     Życzymy owocnego pobytu oraz z niecierpliwością czekamy na powrót
z ciekawymi pomysłami na podobne inicjatywy w naszej społeczności lokalnej.
     Wyjazd jest organizowany wspólnie z II Liceum im. C.K. Norwida, dzięki współpracy z zamojskim stowarzyszeniem HEureka Generator, które jest polskim partnerem projektu realizowanego w ramach Erasmus +.  Tym razem  opiekę nad młodzieżą będzie sprawował nauczyciel II Liceum pani Ewa Łubińska - nauczyciel języka angielskiego.

Organizator projektu: Co-Efficient, Budapest, Węgry

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie