Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Nasze dziewczęta tuż za podium!

Opublikowano: piątek, 19, maj 2017 08:56


    

     Koszykarki I Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie po wygraniu etapu powiatowego (13.03.2017 - Krasnystaw) i półfinałów (20.04.2017 - Chełm) awansowały do finałów wojewódzkich,  które odbyły się 27 kwietnia 2017 r. w Białej Podlaskiej.
Mecz z II LO w Lubartowie nasze uczennice zagrały z dużą swobodą , wygrywając  to spotkanie ze znaczną przewagą punktów. Rywalizacja z III LO w Lublinie tym razem skończyła się niewielką przegraną. Nasze dziewczęta zaraz po meczu grupowym grały o III miejsce w turnieju. Zmęczenie dało się we znaki, a i nie obyło się bez kontuzji. Reprezentantki naszej szkoły zaledwie jednym koszem uległy rywalkom, zajmując ostatecznie IV miejsce w województwie. Jest to najlepszy sportowy wynik szkoły w roku 2016/2017.
     Dziewczęta pod kierunkiem Marty Grzywna wystąpiły w składzie: Ćwirta Agnieszka IIIb, Sulowska Natalia IIIb, Weremko Kamila IIIb, Nawrocka Klaudia IIIc, Ścibor Aleksandra IIb, Żydek Patrycja IIb, Mazurek Agata Ic, Radziej Klaudia Ib, Mąka Aleskandra Ic, Nowak Gabriela Ia, Betlejewska Maria Ib.


 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie