Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

V Ogólnopolski Konkurs Logiczny

Opublikowano: czwartek, 06, kwiecień 2017 22:32


   

      5 kwietnia 2017 roku na Wydziale Filozofii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II odbył się finał V Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego.  Celem konkursu jest rozwój sprawności logicznych u młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz popularyzacja wiedzy o logice jako nauce o sposobach jasnego i ścisłego formułowania myśli, o regułach poprawnego rozumowania i uzasadniania twierdzeń. 

    Nagrodą główną były indeksy na kierunki: filozofia, retoryka stosowana lub kognitywistyka KUL oraz nagrody rzeczowe. Wyłonionych zostało 10 laureatów, wśród których znalazł się uczeń naszej szkoły Szymon Antoniak z klasy III A. Szymon zajął 5 miejsce. Przyznano również nagrodę specjalną - złote pióro dla Marceli Zdybel z klasy II A za estetyczne, przejrzyste pismo. Uczestnikiem był również Bartosz Rogowski z klasy II A.

Do konkursu uczniów przygotowywał pan Andrzej Skiba.

Gratulujemy!

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie