Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

AWANS DO WOJEWÓDZTWA

Opublikowano: niedziela, 26, luty 2017 12:35


   16 lutego  2017 roku w Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie odbyły się rejonowe zawody w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych dla powiatów: hrubieszowskiego, krasnostawskiego, zamojskiego i tomaszowskiego.
   Nasze Liceum, (po zwycięstwie w powiecie), reprezentowały: Karolina Ciepłowska  i Monika Kucharska. Dziewczęta w pierwszym spotkaniu trafiły w drodze losowania na drugi zespół z Tomaszowa (ZS nr 3). Ten mecz wygrały 3 do 1.

Zwyciężyły również w  pojedynku  z drużyną ZS nr 3 w Hrubieszowie oraz z uczennicami  I LO w Zamościu. Ta wygrana zapewniła im awans do fazy finałowej turnieju, tym razem przeciwniczkami krasnostawianek były faworytki - uczennice ZS nr 2 w Hrubieszowie.
Po  zaciętej walce zaledwie różnicą jednego seta nasze tenisistki uległy rywalkom. Przed naszymi zawodniczkami pozostał jeszcze jeden pojedynek, który decydował o awansie do finałów wojewódzkich. Ten mecz nasze dziewczęta wygrały i tym samym uzyskały prawo do startu wojewódzkiego!
    Uczennice trenowały pod kierunkiem pani Marty Grzywny.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie