Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

NOC FILMOWA – KAŻDY JEST ARTYSTĄ !

Opublikowano: niedziela, 26, luty 2017 11:39


    10 lutego w godzinach wieczornych uczniowie I LO w Krasnymstawie ambitnie spędzili czas wolny, oglądając filmy. Spotkanie miało charakter kulturalno-edukacyjny i w przyjemny sposób poszerzyło wiedzę uczestników na temat sztuki filmowej. Z pewnością nikt nie żałuje udziału w tej niezwykłej lekcji, ponieważ atmosfera była niesamowita!


    Spotkanie zorganizowane przez Samorząd Uczniowski rozpoczęliśmy o godzinie 19.00. Po krótkim wstępie przyszedł czas na projekcję pierwszego filmu pt. „Amator” Krzysztofa Kieślowskiego. A potem obejrzeliśmy jeszcze „Carte blanche” Jacka Lusińskiego i ”Teoria wszystkiego” Jamesa Marsha. W przerwach uczestnicy chętnie brali udział w przygotowanych konkursach; próbowali znaleźć odpowiedzi nawet na najtrudniejsze pytania dotyczące kinematografii, takim sposobem zdobywali wiedzę, a przy tym dobrze się bawili. Tego rodzaju wydarzenia szkolne są wspaniałą okazją do oderwania się choć na chwilę od codziennych kłopotów i typowo uczniowskich obowiązków. Sprzyjają również rozwijaniu własnych zainteresowań i zawieraniu nowych znajomości. Podczas spotkania organizatorzy serwowali pyszne gofry i aromatyczną kawę. Tematyka wybranych filmów wszystkim przypadła do gustu. Nawet nie zauważyliśmy kiedy wybiła  godzina 2 w nocy  i byliśmy zmuszeni  rozejść się do domów.
    Wszyscy zgodnie uważamy, że spotkanie było niebywale trafionym pomysłem, a nasze myśli nie raz powędrują do tych wspólnie spędzonych chwil. Sympatyczna atmosfera, wartościowi ludzie, wspaniały  dorobek sztuki filmowej oraz kubek przepysznego gorącego napoju będą nam się kojarzyć z  Nocą Filmową w I LO!
    Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, a nade wszystko jesteśmy wdzięczni nauczycielom za to, że zechcieli poświęcić nam swój prywatny czas. Były z nami panie: Małgorzata Duda, Tamara Koterwas, Dorota Matysiak oraz Katarzyna Nowacka – opiekun SU.
                                               Przemysław Mrowiński – przewodniczący SU

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2024 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie