Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Mikołajki na Oddziale Dziecięcym

Opublikowano: środa, 30, grudzień 2015 15:59


Dnia 18 grudnia 2015 roku wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu, działającego w naszym Liceum pod kierownictwem pani Magdaleny Sadowskiej, udali się do krasnostawskiego szpitala, aby obdarować prezentami mikołajkowymi małych  pacjentów przebywających na Oddziale Dziecięcym.

   Odwiedziny Mikołaja były dla dzieci nie lada przeżyciem, czego przejawem było wielkie zaskoczenie, ale przede wszystkim uśmiechy malujące się  na ich buziach. Dzięki naszej inicjatywie dzieci choć na chwilę mogły zapomnieć o szpitalnej rzeczywistości.

   Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i pracownikom naszej szkoły, którzy włączyli się w tę akcję, przynosząc słodycze, owoce, przybory szkolne, zabawki czy puzzle dla chorych maluchów. Bez Waszego udziału mikołajkowe upominki na pewno nie byłyby tak okazałe!

                                                                                        Wolontariusze z Jagiełły

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie