Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Święto Chłopców w Internacie

Opublikowano: piątek, 02, październik 2015 12:04


30 września w naszym Internacie, męskie grono świętowało Dzień Chłopaka. Dziewczyny, pamiętając o tym dniu, zaplanowały miłe spędzenie popołudnia. Wcześniej przeprowadziły tajne głosowanie na Misstera Internatu. Chłopcy naturalnie o niczym nie wiedzieli i byli szczerze zaskoczeni wynikami. Spośród wszystkich kandydatów została wybrana czwórka z największą liczbą głosów. Byli to: Rafał Małek, Karol Ścibak, Arek Korzeniowski, Rafał Zając i Piotr Suliga.

Wszyscy wymienieni walczyli o tytuł Misstera. Jury w składzie: pani Krystyna Tomaszewska, pan Artur Zaprawa, przewodnicząca Młodzieżowej Rady Internatu Magdalena Pawłasek i Karolina Stępień, sumiennie oceniało kolejne zadnia.

    Nasi mężczyźni zmierzyli się z niełatwymi zadaniami. Pierwsze z nich było typowo męskie, sprawdzało umiejętność wiązania krawatu. Konkurencja ta okazała się trudna dla niektórych, ale lepiej lub gorzej każdy sobie z nią poradził. Większość mężczyzn interesuje się piłką nożną, więc znajomość nazw klubów piłkarskich pomogło im w następnej konkurencji. Chłopcy zaprezentowali też swoje umiejętności taneczne. Tu musieli wykazać się poczuciem rytmu.

    Jak wiadomo, każdy chłopak, przygotowując romantyczną kolację dla swojej wybranki, powinien zadbać o prawidłowe ułożenie sztućców na stole i właśnie ta umiejętność była sprawdzana w następnym zadaniu. Niestety nie wszyscy umieli to zrobić. Trzeba jednak przyznać, że chłopcy dzielnie walczyli, chcąc pokazać się z jak najlepszej strony. Każda dziewczyna potrafi zrobić coś z niczego, więc idąc tym tropem, nasi panowie próbowali stworzyć kreacje z prześcieradeł. Najśmieszniejszą konkurencją było jednak malowanie paznokci.

    Po wszystkich zadaniach nastąpiło głosowanie publiczności, która wybrała Rafała Małka. Jednak po podsumowaniu punktów przez Jury tytuł Misstera Internatu otrzymał Karol Ścibak.

         Zabawie towarzyszył słodki poczęstunek i fantastyczna atmosfera.

                                                                                    Maryla Rewerska, kl. IIc

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie