Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Witaj bracie w Internacie!

Opublikowano: środa, 30, wrzesień 2015 09:36


Dnia 24.09.15r. w naszym Internacie, jak co roku, odbyły się otrzęsiny pierwszoklasistów. W miłej atmosferze „kociaki” zostały przyjęte do internackiego grona. Specjalne konkurencje przygotowali dla nich starsi koledzy i koleżanki. Pierwszoklasiści musieli się nieźle natrudzić, aby wykonać zabawne i niekiedy śmieszne zadania.


   Ci, którzy chcieli stać się pełnoprawnymi członkami Internatu jedli jabłko na sznurku, w parach, z zawiązanymi oczami, karmili się w nawzajem kisielem z „niespodzianką”, skakali w workach i na piłce, rysowali portrety węglem, śpiewali z „cytrynowym uśmiechem”, golili balony oraz walczyli w parach, wydmuchując mąkę z talerzyków. Wszystkie konkurencje były na wesoło, ze zdrową rywalizacją o słodkie upominki. Niektórzy niestety trochę się pobrudzili, co oczywiście przyjęte zostało ze śmiechem.
W konkurencje zaangażowały się również panie wychowawczynie, wspierając pierwszaków swoim udziałem.
   Na koniec pierwszoklasiści złożyli przysięgę i otrzymali pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło dobrych humorów, wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Była to świetna okazja do integracji, a jednocześnie do pokonania swojej nieśmiałości.

                                                                                  Maryla Rewerska, kl. IIc

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie