Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Spotkanie z uczniami klas pierwszych i ich rodzicami

Opublikowano: środa, 02, wrzesień 2015 21:50


26 sierpnia 2015roku uczniowie klas pierwszych i ich rodzice po raz pierwszy gościli w naszej szkole. Wszystkich zebranych na sali gimnastycznej powitała Pani Dyrektor Edyta Fidecka, która przedstawiła przybyłym na spotkanie uczniom i ich rodzicom kadrę kierowniczą szkoły i internatu oraz wychowawców klas pierwszych.

Pani Dyrektor przekazała również  informacje dotyczące oferty edukacyjnej i wychowawczej naszej placówki.
   Na zakończenie swojego wystąpienia,  Pani Dyrektor podziękowała rodzicom za okazane naszej placówce zaufanie i wybór naszej szkoły, zapewniając, że jest to bardzo dobry wybór, gdyż nasi absolwenci osiągają naprawdę wysokie wyniki nauczania, o czym świadczą też wyniki egzaminów maturalnych – najlepsze w mieście, powiecie i lepsze od średniej wojewódzkiej i krajowej.
   Po ogólnym spotkaniu uczniowie wraz z rodzicami udali się na spotkania z wychowawcami.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2023 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie