Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Współpraca z wyższymi uczelniamiGimnazjalisto! Jeżeli będziesz uczniem naszej szkoły, możesz wziąć udział w zajęciach uniwersyteckich, dzięki współpracy z uczelniami:

 • Szkoła Główna Handlowa w Warszawie – wyjazdy na zajęcia i warsztaty prowadzone przez wykładowców tej uczelni.
  Klasa matematyczna klasą akademicką SGH

 • Katolicki Uniwersytet Lubelski – współorganizacja Wojewódzkiego Konkursu Poprawności Językowej – Mówię i piszę po polsku.
  Wykłady prowadzone przez pracowników naukowych KUL (Instytutu Filologii Polskiej, Instytutu Logiki i Filozofii).

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie – udział w projekcie „Misja MED: odkrywaM, rozumiEm, Doświadczam” (w partnerstwie z Polskim Stowarzyszeniem Pedagogów i Animatorów KLANZA).

 • WSEI – udział w wykładach i warsztatach uczących, jak rozwiązywać konflikty, radzić sobie ze stresem oraz rozpoznać , które wartości są w życiu najważniejsze. Wykłady były doskonałą lekcją z zakresu psychologii i przygotowaniem do życia w społeczeństwie.
 • Politechnika Lubelska  - wyjazdy na zajęcia i warsztaty prowadzone przez pracowników naukowych tej uczelni (m.in. analiza  prac badawczych w Katedrze Inżynierii Materiałowej).

 • UMCS – udział w warsztatach językowych prowadzonych  przez studentów z Koła Naukowego Anglistów oraz lektorów z Centrum Brytyjskiego UMCS.

 • SWPS – warsztaty psychologiczne wspomagające start młodego człowieka w dorosłe życie.

 

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

srebrna-liceum 2019

 

   

Facebook  

   
Copyright © 2021 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie