Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo-transparent10

   

Ranking Perspektywy 2019

   

Jesienna wycieczka wychowanków internatu do Włodawy.

Opublikowano: piątek, 24, październik 2014 13:29W deszczowy dzień, ale z uśmiechami na twarzach 23 X 2014 roku grupa 16 wychowanków naszego internatu pod opieką wychowawczyń: Pani Barbary Czubackiej i Pani Iwony Malessy wyruszyła na wycieczkę szlakiem „Trzech Kultur”.


Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Muzeum J.I. Kraszewskiego w Romanowie. Była to ciekawa lekcja języka polskiego i historii. Swoją wizytę w muzeum młodzież upamiętniła wpisem do Księgi Pamiątkowej: „Historia vitae magistra est”.
We Włodawie młodzież mogła poznać historię miasta zwiedzając Muzeum Pojezierza Łęczyńsko – Włodawskiego: wystawy: Judaika, Chłopskie Pielgrzymowanie, Z historii Żydów Włodawskich, Babiniec. Następnie młodzież obejrzała podziemia w Kościele Paulinów.
Po wrażeniach estetycznych przyszedł czas na zmagania sportowe. W zaprzyjaźnionym internacie I LO im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie odbył się międzyszkolny turniej tenisa stołowego. Po emocjonujących rozgrywkach drużyna dziewcząt naszego internatu zajęła III miejsce, zaś chłopcy I lokatę. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się nasz wychowanek Piotr Suliga.

   

Dziennik elektroniczny  

dziennik

   

pomnik

   

Facebook  

   
Copyright © 2022 I LO Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
© I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie