A
AA
AAA
A
A
A   AA   AA   K
BIP.gov.pl
 I LO Krasnystaw
 I LO Krasnystaw
BIP.gov.pl

  zastrzeżenia prawne

  Witryna BIP I LO w Krasnymstawie jest administrowana w celu umożliwienia każdemu uzyskania niezbędnych informacji o działalności naszej szkoły. Dokładamy wszelkiej staranności, aby informacje zawarte na stronie były rzetelne i aktualne. 

  Dokumenty opublikowane na stronie mogą nie odpowiadać oficjalnie przyjętym tekstom. Za autentyczne uznawane są jedynie teksty opatrzone podpisem upowożnionego pracownika szkoły i pieczęcią szkoły potwierdzającymi ich zgodność z oryginałem.

  I LO im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie informuje, iż zawartość serwisu internetowego BIP jest chroniona prawem autorskim i innymi prawami własności przemysłowej i intelektualnej. Zawartość tej witryny nie może być modyfikowana, kopiowana, reprodukowana, sprzedawana ani publikowana bez pisemnej zgody Dyrekcji Szkoły.

  Dane zawarte na stronach tego serwisu internetowego służą tylko i wyłącznie celom informacyjnym. I LO im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek ewentualne szkody, w szczególności utratę danych, powstałe w wyniku korzystania z niniejszej witryny internetowej.

   
  ⇑ do góry strony ⇑
  Opublikował: Edyta Fidecka
  Publikacja dnia: 10.04.2015
  Podpisał: Edyta Fidecka
  Dokument z dnia: 10.04.2015
  Dokument oglądany razy: 917
MegaBIP free